"Na szlaku kultur"

Miasto i Gmina
Biały Bór

Bezpłatne warsztaty "Gospodarstwa opiekuńcze w rozwoju obszarów wiejskich wobec wyzwań demograficznych".

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w Bezpłatnych warsztatach w ramach projektu GROWID: "Gospodarstwa opiekuńcze w rozwoju obszarów wiejskich wobec wyzwań demograficznych". Powyższe warsztaty odbędą się 27 lipca 2021 r. o godz. 11.00 w siedzibie ZODR w Barzkowicach.

Warsztaty mają na celu wymianę wiedzy i informacji w zakresie kosztów ekonomiczno-społecznych związanych z powstaniem i prowadzeniem gospodarstw opiekuńczych dla osób starszych.

Warsztaty skierowane są do właścicieli gospodarstw rolnych, agroturystycznych i edukacyjnych oraz przedstawicieli organizacji i instytucji reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

W programie:

  • Potencjał rozwojowy gospodarstw opiekuńczych w Polsce.
  • Koszty uruchomienia działalności.
  • Kalkulacja opłacalności działalności opiekuńczej.
  • Projekcje finansowe działalności opiekuńczej.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń

Osoby zainteresowane uczestnictwem [proszone są o kontakt z pracownikami Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich tel. 91 479 40 48 lub 91 479 40 59

Biuletyn informacji publicznej