"Na szlaku kultur"

Miasto i Gmina
Biały Bór

Kino plenerowe w Białym Borze

Poland Tour 2021 to największa trasa kina plenerowego i samochodowego w Polsce! Od początku pandemii zrealizowaliśmy już 30 seansów na terenie całego kraju - teraz spotkamy się w Białym Borze!
 
KIEDY? --> 14 sierpnia 2021 o 21:00 (I seans) i o 23:00 (II seans)
 
GDZIE? --> plac widowiskowy przy Białoborskim Centrum Kultury i Rekreacji
 
Wstęp za darmo!
 
Co będziemy oglądać?
Startujemy o 21.00 z horrorem "Laleczka", który swoją premierę miał w czerwcu 2019 r. Jest to nowa odsłona słynnego horroru z lat 80. Matka, która daje synowi lalkę nie jest świadoma złowieszczej natury zabawki. Chłopiec musi się zmierzyć ze złowrogą lalką, która potrafi samodzielnie myśleć i staje się maszyną do zabijania.
 
O 23.00 zapraszamy na komedię "Nasze najlepsze wesele", film swoją premierę miał w 2017 roku i dostał aż 15 nominacji.
Film opowiada o przezabawnych przygodach ekipy weselnej, której niestraszna żadna impreza. Razem będą musieli zmierzyć się z szalonym przyjęciem, organizowanym we wnętrzach barokowego zamku. To co dla nich będzie początkiem kłopotów, dla widzów stanie się wyłącznie okazją do wyśmienitej zabawy. Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierre'a i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia. Czy Max i jego ludzie zdołają opanować sytuację, zanim będzie za późno?
Żródło: filmweb.pl, vod.pl, natflix.com
Czemu warto wziąć udział?
Niezapomniany, nocny klimat kina plenerowego sprawia, że niektórzy wpisują to na swoją wakacyjną listę marzeń. To wspomnienie, które pozostaje z Tobą i z najbliższą Ci osobą na wiele lat, a być może do końca życia...
 
To będzie wspaniały wieczór!
Daj znać znajomym i widzimy się na miejscu!
 
Organizatorzy:
Kino Samochodowe Poland Tour 2021
https://www.kino-samochodowe.com/
Sponsorzy:
Maturalni.com - kursy do matury poprawkowej
Peret sp. z o.o. - strony internetowe i dotacje dla firm https://sebastianperet.pl/
Partnerzy:
Going App
Empik Go
Biuletyn informacji publicznej