"Na szlaku kultur"

Miasto i Gmina
Biały Bór

Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021” ROZSTRZYGNIĘTY

Gmina Biały Bór otrzyma dofinansowanie 2 projektów dla sołectwa Kołtki i Brzeźnica na doposażenie placów zabaw w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2021”.

Kołtki

Projekt zakłada stworzenie bezpiecznego miejsca aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, poprzez zakup i montaż karuzeli tarczowej z siedziskami oraz domku ze ścianą wspinaczkową dla małych dzieci oraz bujaczka na placu zabaw, będącym częścią placu rekreacyjno-sportowego w centrum wsi Kołtki.

 

Brzeźnica

Projekt dotyczy zagospodarowania i doposażenia placu sportowo-rekreacyjnego w miejscowości Brzeźnica. Teren zlokalizowany jest w pobliżu urządzeń siłowni zewnętrznej, w bliskiej odległości od świetlicy wiejskiej. To bardzo atrakcyjnie położone miejsce w centralnej części wsi, jego zagospodarowanie w odpowiedni sposób przyczyni się do stworzenia warunków bezpiecznej i aktywnej zabawy dla dzieci i młodzieży oraz pozostałych mieszkańców wsi. W ramach projektu planowany jest zakup wyposażenia placu zabaw, który umożliwi najmłodszym kreatywną i aktywną ruchowo zabawę. W skład zestawu wchodzi m.in.: zestaw składający się z wieży ze zjeżdżalniami, z grą kółko-krzyżyk i tablicą do rysowania; huśtawka podwójna z siedziskiem płaskim i siedziskiem dla małych dzieci oraz bujak na sprężynie.

Biuletyn informacji publicznej