"Na szlaku kultur"

Miasto i Gmina
Biały Bór

"MAGICZNA DOLINA" Gospodarstwo Agroturystyczne

"MAGICZNA DOLINA" Gospodarstwo Agroturystyczne Kazimierz i Halina Białousz Sępolno Małe 6 tel. 600-936-192 lub 694-895-940 Liczba miejsc noclegowych - 8 w okresie kwiecień-października Agroturystyka"MAGICZNA DOLINA" położona jest w cichej, otulonej lasami wiosce Sępolno Małe. W najbliższej okolicy znajdują się obfitujące w ryby leśne jeziora, rezerwaty przyrody oraz ścieżki piesze, konne i rowerowe. Przemierzając szlakami leśne ostępy można dostrzec nad głowami mnóstwo rzadkich już gatunków ptaków m.in. Orzeł Bielik, Kania ruda, Czapla, Żuraw, Czajka i wiele innych.. Przy odrobinie szczęścia na swej drodze spotkasz dorodnego Jelenia, Daniela, Borsuka czy Jenota. W naszym gospodarstwie oferujemy dwa pokoje dwuosobowe z łazienką oraz w oddzielnym budynku samodzielne studia z salonem, aneksem kuchennych oraz toaletą z prysznicem. Do Państwa dyspozycji jest sauna i siłownia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, możliwość uczestnictwa w pracach w pasiece oraz atrakcje żeglarskie na większych okolicznych jeziorach z możliwością nocowania na jachcie. Serdecznie zapraszamy od maja do października.

Gospodarstwo Agroturystyczne
Kazimierz i Halina Białousz
Sępolno Małe 6

tel. 600-936-192 lub 694-895-940

Liczba miejsc noclegowych - 8 w okresie kwiecień-października

Agroturystyka"MAGICZNA DOLINA" położona jest w cichej, otulonej lasami wiosce Sępolno Małe. W najbliższej okolicy znajdują się obfitujące w ryby leśne jeziora, rezerwaty przyrody oraz ścieżki piesze, konne i rowerowe. Przemierzając szlakami leśne ostępy można dostrzec nad głowami mnóstwo rzadkich już gatunków ptaków m.in. Orzeł Bielik, Kania ruda, Czapla, Żuraw, Czajka i wiele innych.. Przy odrobinie szczęścia na swej drodze spotkasz dorodnego Jelenia, Daniela, Borsuka czy Jenota.
W naszym gospodarstwie oferujemy dwa pokoje dwuosobowe z łazienką oraz w oddzielnym budynku samodzielne studia z salonem, aneksem kuchennych oraz toaletą z prysznicem.
Do Państwa dyspozycji jest sauna i siłownia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, możliwość uczestnictwa w pracach w pasiece oraz atrakcje żeglarskie na większych okolicznych jeziorach z możliwością nocowania na jachcie.

Serdecznie zapraszamy od maja do października.

Biuletyn informacji publicznej