"Na szlaku kultur"

Miasto i Gmina
Biały Bór

SKŁADY KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W KADENCJI 2018-2023

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Bezpieczeństwa Publicznego

  • Krużyński Waldemar - przewodniczący
  • Kwaśniewski Zbigniew z-ca przewodniczącego
  • Borowicz Katarzyna
  •  Fil Włodzimierz
  • Kuchta Bożena

Komisja Kultury, Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Kultury Fizycznej i Turystyki

  •  Borowicz Katarzyna- przewodnicząca
  • Kamiński Janusz
  • Lesińska Lucyna

Komisja  Budżetu i Finansów  Publicznych

  • Kuchta Bożena - przewodnicząca
  • Lechowicz Grażyna z-ca przewodniczącego
  • Fil Włodzimierz

 Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Handlu i Usług oraz Ochrony Środowiska

  • Hrymak Anna- przewodnicząca
  • Karniewicz Paweł z-ca przewodniczącego
  • Kwaśniewski Zbigniew  
  • Krużyński Waldemar
  • Lech Danuta

Komisja Rewizyjna

  • Lesińska Lucyna - przewodnicząca
  • Lechowicz Grażyna z-ca przewodniczącego
  • Hrymak Anna
  • Kij Anna
  • Lech Danuta

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  •  Kamiński Janusz - przewodniczący
  • Karniewicz Paweł z-ca przewodniczącego
  • Kij Anna

SKŁADY KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W KADENCJI 2014-2018

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Bezpieczeństwa Publicznego

  • Kuchenbeker Przemysław - przewodniczący
  • Piaszczyński Maciej - z-ca przewodniczącego
  • Czarnecki Andrzej
  • Dobrzański Stanisław
  • Grabowski Mieczysław

Komisja Kultury, Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Kultury Fizycznej i Turystyki

  • Irena Drozd - przewodnicząca
  • Kowalczyk Robert - z-ca przewodniczącego
  • Czerniecka Agnieszka
  • Leśniewska Grażyna
  • Piaszczyński Maciej

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych

  • Kuchta Bożena - przewodniczący
  • Szydywar Włodzimierz - z-ca przewodniczącego
  • Czuluk Barbara
  • Drozd Irena
  • Lechowicz Grażyna

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Handlu i Usług oraz Ochrony Środowiska

  • Dobrzański Stanisław - przewodniczący
  • Kuchta Bożena - z-ca przewodniczącego
  • Czarnecki Andrzej
  • Grabowski Mieczysław
  • Kwaśniewski Zbigniew

Komisja Rewizyjna

  • Barbara Czuluk - przewodnicząca
  • Kuchenbeker Przemysław - z-ca przewodniczącego
  • Leśniewska Grażyna
  • Kowalczyk Robert
  • Kwaśniewski Zbigniew

 

 

SKŁADY KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W KADENCJI 2010 - 2014

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Bezpieczeństwa Publicznego

  • Jarosław Smereczański - przewodniczący
  • Zbigniew Kwaśniewski - z-ca przewodniczącego
  • Maria Dragan
  • Maria Porucka
  • Wanda Król

Komisja Kultury, Oświaty, Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Kultury Fizycznej i Turystyki

  • Irena Drozd - przewodnicząca
  • Maria Dragan z-ca - przewodniczącego
  • Grażyna Leśniewska
  • Dorota Rogowska
  • Anna Krywionek

Komisja Budżetu i Finansów Publicznych

  • Waldemar Krużyński - przewodniczący
  • Maria Porucka - z-ca przewodniczącego
  • Irena Drozd
  • Dorota Rogowska
  • Urszula Pich

Komisja Rolnictwa, Leśnictwa, Handlu i Usług oraz Ochrony Środowiska

  • Mikołaj Kostiw - przewodniczący
  • Anna Krywionek - z-ca przewodniczącego
  • Grażyna Leśniewska
  • Waldemar Krużyński
  • Urszula Pich

Komisja Rewizyjna

  • Barbara Czuluk - przewodniczący
  • Ryszard Ziemey - z-ca przewodniczącego
  • Mikołaj Kostiw
  • Wanda Król
  • Jarosław Smereczański
Biuletyn informacji publicznej